تبلیغات
فارس نیوز,مهر نیوز,ایسنا ,تابناک,عصر ایران,ایرنا,اسان نیوز
فارس نیوز,مهر نیوز,ایسنا ,تابناک,عصر ایران,ایرنا,اسان نیوز
تیترهای خبری سایت های فارس نیوز,مهر نیوز,ایسنا ,تابناک,عصر ایران,ایرنا,را در اسان نیوز ببینید
جستجو

نظرسنجی

بهترین سایت های خبری از نظر شما؟
ساعت
صفحات جانبی
آمار بازدید
  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :
همکاری در فروش ملی مارکت

قیمت‌های پیشنهادی مزدا‌٢و‌٣ فاش شدگروه خودروسازی بهمن برای مزدا3 تیپ 3 تولیدی خود قیمت 53 میلیون تومان و مزدا2 تیپ 2 نیز قیمت 37 میلیون تومان را به كمیته قیمت‌گذاری خودرو پیشنهاد كرده است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، . . .

ه گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حدود دو ماه پیش گروه خودروسازی بهمن پیشنهاد خود برای افزایش قیمت محصولاتش را به كمیته قیمت‌گذاری خودرو ارائه كرده بود.

در حال حاضر مدل تیپ3 خودرو مزدا3 در نمایندگی‌های گروه بهمن به قیمت50 میلیون تومان و مدل تیپ2 مزدا2 نیز به قیمت 35 میلیون تومان عرضه می‌شود.

مدل‌های تیپ1 و 2 مزدا3 و تیپ 1و 3 مزدا2 طرفداران چندانی در بازار نداشته و تولید آن‌ها به حداقل رسیده است، اما با توجه به قیمت‌های فعلی، گروه بهمن برای مزدا3 تیپ 3 قیمت 53 میلیون و مزدا2 تیپ 2 نیز قیمت 37 میلیون تومان را به كمیته قیمت‌گذاری خودرو پیشنهاد كرده است.

گروه خودروسازی بهمن در حوزه محصولات سواری تولیدی خود تنها برای دو مدل مزدا3 و مزدا2 آن هم به میزان رشد قیمت ین، در حدود پنج درصد قیمت فعلی درخواست افزایش قیمت داشته است.

در صورت موافقت كمیته قیمت‌گذاری خودرو با این درخواست، قیمت مدل تیپ3 مزدا3 مرز 50 میلیون تومان را نیز رد خواهد كرد، در حالیكه این خودرو حدود پنج ماه پیش نیز افزایش قیمت چند میلیونی را تجربه كرده بود.

گروه بهمن در برنامه سال جاری خود تولید سه هزار دستگاه مزدا2 و حدود شش هزار و500 دستگاه مزدا3 را پیش‌بینی كرده است.

خودرو مزدا3 جدید این شركت با موتور1600 سی.سی نیز در شش ماه آینده وارد بازار خواهد شد. با توجه به این‌كه موتور مزدا 3 فعلی این شركت2000 سی.سی است، قیمت مزدا 3 جدید تولیدی گروه بهمن با توجه به موتور1600 سی‌.‌سی آن كمتر از مزدا 3 فعلی خواهد بود.

 


موضوع : ایسنا ,


نویسنده :رامین در تاریخ شنبه 16 مهر 1390      ( ) نظرات
...

برچسب نوشته ها