تبلیغات
فارس نیوز,مهر نیوز,ایسنا ,تابناک,عصر ایران,ایرنا,اسان نیوز
فارس نیوز,مهر نیوز,ایسنا ,تابناک,عصر ایران,ایرنا,اسان نیوز
تیترهای خبری سایت های فارس نیوز,مهر نیوز,ایسنا ,تابناک,عصر ایران,ایرنا,را در اسان نیوز ببینید
جستجو

نظرسنجی

بهترین سایت های خبری از نظر شما؟
ساعت
صفحات جانبی
آمار بازدید
  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :
همکاری در فروش ملی مارکت

ارسال 273 مقاله به همایش بین المللی آتش سوزی منابع طبیعی گلستانگرگان - خبرگزاری مهر: دبیر علمی همایش بین المللی آتش سوزی عرصه های منابع طبیعی در گلستان گفت: 273 مقاله به دبیرخانه این همایش در استان ارسال شد.

محمد کابوسی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: خوشبختانه علیرغم نو بودن موضوع، استقبال خوبی از سوی جامعه علمی کشور انجام شد.

وی اظهار داشت: در زمان مقرر دریافت مقالات تعداد 273 فقره مقاله به دبیرخانه همایش رسید که پس از ارزیابی توسط گروه داوران دانشگاهی و موسسات تحقیقاتی تعداد 163 فقره از چکیده مقالات رسیده مورد تایید قرار گرفت.

کابوسی گفت: در مرحله بعدی اصل مقالات فوق مورد ارزیابی قرار می گیرد و مقالات قابل ارائه بصورت سخنرانی و پوستر از بین این گروه انتخاب می شود.

به گزارش مهر، محورهای این همایش شامل تغییرات اقلیم و آتش سوزی، مدیریت و مبارزه با آتش سوزی، تاثیر آتش سوزی بر محیط زیست، احیای عرصه ها بعد از آتش سوزی، کاربرد فناوری نوین در آتش سوزی، رفتار شناسی و اکولوژی آتش سوزی، مسائل اقتصادی و اجتماعی در آتش سوزی و ساختار تشکیلاتی در مدیریت بحران آتش سوزی است.
 
این همایش در استان از چهارم تا ششم آبان ماه برگزار می شود و شامل چهار کمیته علمی، اجرایی، روابط بین الملل و برپایی نمایشگاه جنبی است و دبیرخانه همایش را نیز بنیاد ملی نخبگان برعهده دارد.

 


موضوع : مهر نیوز ,


نویسنده :رامین در تاریخ شنبه 16 مهر 1390      ( ) نظرات
...

برچسب نوشته ها